Intema Solutions призначила Тая Рота генеральним директором дочірньої компанії HypeX.gg » [img=left|James Hetfield]http://mignews.com.ua/modules/news/images/articles/changing/19509924-lider-metallica-sygraet-v-filme-o-serij.jpg[/img]

Intema Solutions призначила Тая Рота генеральним директором дочірньої компанії HypeX.gg

15-01-2022
 

Е-спортивна та iGaming корпорація Intema Solutions призначила Тая Рота генеральним директором своєї Е-спортивної соціальної ігрової платформи HypeX.gg.


Генеральний директор, що вступив на посаду, зосередиться на оновленні користувальницького досвіду в ігрових автоматах онлайн, укладанні стратегічних альянсів і збільшенні доходів дочірньої компанії.


Intema Solutions призначила Тая Рота генеральним директором дочірньої компанії HypeX.gg

У зв'язку з цим Intema відзначила досвід Рота у сфері ігор та медіа, назвавши його "сильним лідером", який "завжди швидко створює талановиті команди, які допомагають створювати та випускати захоплюючий контент та платформи".


Рот замінив Евана Райєра, який, за словами Intema, "пішов з посади, щоб реалізувати свої професійні цілі". Райєр вітав свою заміну, сказавши: "Я неймовірно радий, що Тай взяв на себе кермо влади в якості нового генерального директора HypeX."


Тай привнесе в роботу довгий список навичок та досвід ветеранів, які дозволять Intema вивести HypeX до абсолютно нової ліги у просторі Е-спортивних турнірів”."Це знаменує нову еру на шляху Intema до величі, і мені не терпиться побачити, що на нас чекає в 2022 році, це буде грандіозно, я в цьому впевнений".


Як канадська корпорація, Intema в останні місяці націлилася на розширення своєї діяльності в національних юрисдикціях, а також на зарубіжних ринках.


У грудні Livestream Esports Limited, дочірня компанія Intema, отримала ліцензію на проведення азартних онлайн-ігор на острові Мен.


Цьому передувало звернення Intema до Комісії з алкоголю та азартних ігор Онтаріо у листопаді, щоб стати повністю зареєстрованим оператором онлайн-ігор та спортивних ставок у самій густонаселеній провінції Канади.


Коментуючи призначення Рота, президент і головний виконавчий директор Intema Лоран Бенезра сказав: "Тай має великий досвід у всіх галузях, які ми розглядаємо для розвитку бізнесу HypeX.gg, включаючи сильне управління командою, стратегію та виробництво контенту та створення партнерств".
alt-3 tiz
Разное
googl